Plánované akce


Školní rok 2017-2018



Pozvánka

jarmar-17



PROSINEC 2017

01.12.2017 Olympiáda v českém jazyce výběr 8.-9.r.
04.12.2017 BN – Drogy II. 8.A
04.12.2017 BN – Drogy II. 8.B
04.12.2017 MěPO – Malé děti, velké nebezpečí 1.A
04.12.2017 MěPO – Malé děti, velké nebezpečí 1.B
04.12.2017 MěPO – Policie-váš pomocník 4.A
04.12.2017 MěPO – Policie-váš pomocník 4.B
04.12.2017 Vánoční kreslení – Masarykovo náměstí ŠD
05.12.2017 Vztahy ve třídě 4.ABC
05.12.2017 Zdravý způsob života 5.AB
05.12.2017 MěPO – Šikana 6.AB
05.12.2017 MěPO – Malé děti, velké nebezpečí 1.C
06.12.2017 MěPO – Bezpečně ze školy domů 2.B
06.12.2017 MěPO – Základy kriminalistiky 3.A
06.12.2017 Mimořádné krizové události 5.AB
07.12.2017 MěPO – Základy kriminalistiky 3.B
07.12.2017 MěPO – Nedělej si problém 7.r.
07.12.2017 MěPO – Policie-váš pomocník 4.C
08.12.2017 MěPO – Právní vědomí 8.AB
08.12.2017 MěPO – Zájmy chráněné trestním zákoníkem 9.AB
11.12.2017 Vánoční kreslení – Masarykovo náměstí ŠD
13.12.2017 Vánoční jarmark – 1. poschodí celá škola
14.12.2017 Propagace KODIS – nádvoří 5.A
14.12.2017 Propagace KODIS – nádvoří 5.B
14.12.2017 Propagace KODIS – nádvoří 7.r.
14.12.2017 Renarkon 4.C
18.12.2017 Planetárium 6.AB
19.12.2017 Korfbal – Vánoční turnaj – ČP Aréna U13+U16
20.12.2017 Posezení u vánočního stromečku ŠD
21.12.2017 Korfbal – Vánoční turnaj – ČP Aréna U9+U11
21.12.2017 VáNoční čtení – 10.ročník výběr žáků

Zpět nahoru …



ZÁŘÍ 2017

04.09.2017 Zahájení školního roku celá škola
04.09.2017 Nábor – ZUŠ 1.r.
06.09.2017 Nábor – basketbal 1.-3.r.
07.09.2017 Nábor – kroužky Ostrava 1.st.
14.09.2017 Třídní schůzky 1.-9.r.
21.09.2017 Třídní schůzky 5.A
26.09.2017 Fotografování prvňáčků 1.ABC
26.09.2017 Divadlo Ententýky ŠD

Zpět nahoru …


ŘÍJEN 2017

02.10.2017 Bílý nosorožec (BN) – Adaptace na školu 1.A
02.10.2017 BN – Adaptace na školu 1.B
03.10.2017 Policie ČR – Poldík Webík 2.A
03.10.2017 Policie ČR – Poldík Webík 2.B
04.10.2017 Policejní akademie 7.r.
04.10.2017 Policejní akademie 8.A
04.10.2017 Policejní akademie 8.B
10.10.2017 BN – Adaptace na školu 1.C
10.10.2017 BN – Já ve společnosti 4.B
11.10.2017 BN – Vztahy ve třídě 3.A
11.10.2017 BN – Vztahy ve třídě 3.B
16.10.2017 BN – Já ve společnosti 4.A
16.10.2017 BN – Já ve společnosti 4.B
18.10.2017 Knihovna Hladnov – beseda 4.B
19.10.2017 BN – Já a mé vztahy 2.A
19.10.2017 BN – Já a mé vztahy 2.B
20.10.2017 OZO – Popelnice v barvách duhy 2.A
24.10.2017 BN – Extremismus, terorismus, rasismus 9.A
24.10.2017 BN – Extremismus, terorismus, rasismus 9.B
24.10.2017 Dášenka – Divadlo loutek Ostrava 2.AB
24.10.2017 Den bláznivých účesů celá škola
24.10.2017 Svátek dýní a strašidel-10.ročník zájemci
25.10.2017 Knihovna Hladnov – beseda 9.A
25.10.2017 Knihovna Hladnov – beseda 9.B
31.10.2017 OZO – Popelnice v barvách duhy 2.B
31.10.2017 ČČK – teorie 9.AB

Zpět nahoru …


LISTOPAD 2017

02.11.2017 ČČK – praxe 9.AB
02.11.2017 Už se tmy nebojíme – knihovna Hladnov 3.A
02.11.2017 Už se tmy nebojíme – knihovna Hladnov 3.B
03.11.2017 Pohádkové dvojice – knihovna Hladnov 2.A
03.11.2017 Strašidelná zvířata – knihovna Hladnov 4.C
03.11.2017 OZO – Kam s ním? 6.A
06.11.2017 Halový fotbal – ZŠ Šenov výběr 6.A
07.11.2017 Korfbal – turnaj – škola U9+U11
08.11.2017 Konference žákovských parlamentů – KÚ MSK ŽP
08.11.2017 Historie slezské Ostravy – beseda – Hladnov 8.AB
09.11.2017 Soutěž mladých zoologů – ZOO Ostrava výběr 7.r.
09.11.2017 Svět kolem nás – Vietnam – kino Luna 7.r.
10.11.2017 Den v bílé celá škola
10.11.2017 Pohádkové dvojice – knihovna Hladnov 2.B
10.11.2017 Než přijde Ježíšek – knihovna Hladnov 3.B
13.11.2017 OZO – Honzovy rady jak na odpady 4.AC
14.11.2017 OZO – Ozící a Skládkoobr 3.AB
14.11.2017 Dětské dopravní hřiště – Orebitská ul. 4.A
14.11.2017 Pracovní autobusy – prezentace oborů – AHOL 9.AB
15.11.2017 Dětské dopravní hřiště – Orebitská ul. 4.B
15.11.2017 IPS – volba povolání – Moravská Ostrava 9.A
16.11.2017 Dětské dopravní hřiště – Orebitská ul. 4.C
16.11.2017 IPS – volba povolání – Moravská Ostrava 9.B
20.11.2017 BN – Konflikt a jeho řešení 7.r.
21.11.2017 OZO – Kam s ním? 6.B
21.11.2017 Házená – turnaj – ZŠ Nádražní výběr 4.+5.r.
21.11.2017 Třídní schůzky s konzultacemi 1.-9.r.
23.11.2017 Renarkon – Vztahy ve třídě 6.A
23.11.2017 Renarkon – Vztahy ve třídě 6.B
23.11.2017 Už se tmy nebojíme – knihovna Hladnov 4.B
24.11.2017 Korfbal – turnaj – hala ČPP U13+U2
24.11.2017 Kdo nás zachrání – knihovna Hladnov 4.A
24.11.2017 Než přijde Ježíšek – knihovna Hladnov 3.A
27.11.2017 Renarkon – Šikana 7.r.
28.11.2017 BN – Závislost a léčba 6.A
28.11.2017 BN – Závislost a léčba 6.B
28.11.2017 BN – Komunikace 5.A
28.11.2017 BN – Komunikace 5.B
30.11.2017 Vybíjená – turnaj „O pohár radnice“ výběr 5.r.
30.11.2017 Lesohrátky – Rozchodník 4.BC

Zpět nahoru …


Komentáře nejsou povoleny.