Plánované akce


Školní rok 2018-2019


ÚNOR 2019

01.02.2019 Pololetní prázdniny celá škola
04.-08.02.2019 Jarní prázdniny celá škola
13.02.2019 Olympiáda AJ – OK 1 žák
14.02.2019 Valentýnská pošta Školní parlament
14.02.2019 Předškoláci na Kamenci
17.-24.02.2019 Projekt EDISON – 3 zahraniční studenti celá škola
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda – OK výběr
22.02.2019 Amazing Race – AHOL Ostrava výběr
26.02.2019 Korfbal – U9 a U11 – tělocvična školy výběr
27.02.2019 Karneval ŠD – jídelna školy ŠD
28.02.2019 O hubaté Doře – DL Ostrava 4.AB
28.02.2019 Korfbal – U13 a U16 – ČPP Aréna výběr

Zpět nahoru …


BŘEZEN 2019

01.03.2019 Beseda s myslivcem 1.ABC
05.03.2019 Anglické divadlo „The Silly Bear“ 3.-5.r.
06.03.2019 Knihovna Hladnov 1.C
07.03.2019 Dopravní výchova 4.AB
08.03.2019 Korfbal – U9 a U11 – ZŠ Pěší výběr
22.03.2019 Paralympijský školní den 7.AB
26.03.2019 Renerkon – Kyberšikana 8.r.
26.03.2019 Renarkon – Netolismus 6.AB

Zpět nahoru …



ZÁŘÍ 2018

03.09.2018 Zahájení školního roku celá škola
13.09.2018 Třídní schůzky 2.-9.r.
14.09.2018 Divadlo – Kocourek Modroočko – DLO 2.ABC
17.09.2018 Rozloučení s létem – Loděnice ŠD
19.09.2018 Živá knihovna povolání – STO 9.AB
22.09.2018 Valíme se Slezskou – vystoupení žákyň výběr dívek
25.09.2018 Popelnice v barvách duhy – OZO 2.AB
27.09.2018 Divadélko Ententýky ŠD

Zpět nahoru …


ŘÍJEN 2018

01.10.2018 Popelnice v barvách duhy-OZO Ostrava 2.C
03.10.2018 Honzovy rady jak na odpady-OZO Ostrava 4.AB
10.10.2018 Výuka dopravní výchovy-DH Gen.Janka 4.AB
10.10.2018 Logická olympiáda výběr 2.stupeň
10.10.2018 Přírodovědný Klokan 8.-9.r.
18.10.2018 Ozíci a Skládkoobr-OZO Ostrava 3.A
19.10.2018 Kam s ním?-OZO Ostrava 6.AB
19.10.2018 Recyklohraní-Recyklace a voda výběr 9.AB
22.10.2018 Fajna dílna – DOV 7.B
24.10.2018 ČČK-První pomoc-teoretická část 9.AB
25.10.2018 Projektový den k 100. výročí vzniku ČR – ODLOŽENO celá škola
26.10.2018 Den v barvách trikolory celá škola
24.10.2018 ČČK-První pomoc-tpraktická část 9.AB
24.10.2018 Korfbal – U9 a U11 výběr žáků

Zpět nahoru …


LISTOPAD 2018

05.11.2018 DějePic! – ČT Ostrava 6.B
06.11.2018 DějePic! – ČT Ostrava 6.A
06.11.2018 Korfbal – ObK U13 + U16 výběr žáků
07.11.2018 Prezentace gymnázia Educanet 9.AB
13.11.2018 SŠ AHOL – exkurze 9.AB+výběr 8.
13.11.2018 Třídní schůzky a konzultace (16:00-17:30) celá škola
15.11.2018 Kuba – dvě tváře – kino Luna 7.AB
15.11.2018 SCIO testy výběr 9.AB
15.11.2018 Soutěž mladých zoologů – ZOO Ostrava výběr 6.-7.r.
15.11.2018 Mladý zdravotník výběr ŠD
19.-23.11.2018 Ekologická tvůrčí dílna ŠD
20.11.2018 Minikopaná – ZŠ Šenov výběr 6.-7.r.
21.11.2018 Dějepisná olympiáda výběr 8.-9.r.
22.11.2018 Světoví Češi – beseda s ilustrátorem – Knihovna Hladnov 4.AB
26.11.2018 Korfbal – ObK U9 + U11 – ZŠ Pěší výběr žáků
26.11.2018 IPS ÚP Ostrava 9.A+výběr 8.
27.11.2018 Jack and Joe – anglické divadlo 7.AB,8.,9.AB
27.11.2018 Ozíci a skládkobr – OZO Ostrava 3.B
28.11.2018 Adventní dílnička ŠD
29.11.2018 Knihcentrum – beseda výběr žáků

Zpět nahoru …


PROSINEC 2018

03.12.2018 Beseda MP-Malé děti, velké nebezpečí 1.A
03.12.2018 Beseda MP-Bezpečně ze školy domů 2.A
03.12.2018 Beseda MP-Policie-váš pomocník 4.AB
03.12.2018 Korfbal – ObK U13 + U16 výběr žáků
04.12.2018 Beseda MP-Malé děti, velké nebezpečí 1.B
04.12.2018 Beseda MP-Bezpečně ze školy domů 2.B
04.12.2018 Beseda MP-Mimořádné krizové události 5.AB
04.12.2018 Dopravní výchova 4.AB
05.12.2018 Beseda MP-Bezpečně ze školy domů 2.C
05.12.2018 Beseda MP-Malé děti, velké nebezpečí 1.C
05.12.2018 Beseda MP-Mimořádné krizové události 5.C/6.A
06.12.2018 Beseda MP-Malý kriminalista 3.A
06.12.2018 Beseda MP-Šikana 6.B
06.12.2018 Beseda MP-Právní vědomí 8.r.
06.12.2018 Beseda MP-Nedělej si problém 7.AB
07.12.2018 Beseda MP-Malý kriminalista 3.B
07.12.2018 Beseda MP-Zájmy chráněné trestním zákonem 9.AB
11.12.2018 Vánoční jarmark celá škola
14.12.2018 Odpady zbavené otazníků – OZO Ostrava 8.r.
19.12.2018 IPS ÚP Ostrava 9.B
20.12.2018 VáNoční čtení výběr žáků

Zpět nahoru …


LEDEN 2019

22.01.2019 Planeta Země – Myanmar – kino Vesmír 7.AB
23.01.2019 Řemeslo má zlaté dno – Ostrava-Hrabůvka 9.AB
23.01.2019 The English Alphabet 7.-9.r.
28.01.2019 Olympiáda ČJ – OK výběr
28.01.2019 Rozchodník – Hmyzí povídání 2.C
29.01.2019 Rozchodník – Hmyzí povídání 2.AB
30.01.2019 Dopravní výchova 3.AB
30.01.2019 Badatelské dopoledne – SPŠCH Ostrava výběr
30.01.2019 Matematická olympiáda – OK výběr
31.01.2019 Vysvědčení – 1.pololetí celá škola
30.01.2019 Rozchodník – Putování za chlebem 5.B

Zpět nahoru …


Komentáře nejsou povoleny.