Termíny olympiád


Logická olympiáda 2019/2020 – 12. ročník – kategorie A, B

Termíny konání jednotlivých kol:

základní kolo – A – 01.-07.10.2019

základní kolo – B – 08.-14.10.2019

krajské kolo – A,B – 01.11.2019

finále – 25.11.2019 (Míčovna Pražského hradu)


Bobřík informatiky 2019/2020 – 12. ročník

bobr-001

Termíny konání jednotlivých kol:

Mini – 04.-08.11.2019

Benjamín – 04.-08.11.2019

Kadet (8.-9.r) – 13.-15.11.2019


Matematická olympiáda 2019/2020 – 69. ročník

Termíny konání jednotlivých kol:

školní kolo – Z5 – 22.11.2019//06.01.2020

školní kolo – Z6,Z7,Z8 – 17.01.2020//13.03.2020

školní kolo – Z9 – 22.11.2019//06.01.2020

okresní kolo – Z5 – 29.01.2020

okresní kolo – Z6,Z7,Z8 – 07.04.2020

okresní kolo – Z9 – 29.01.2020

krajské kolo – Z9 – 17.03.2020

Zadání úloh pro Z5, Z6, Z7, Z8, Z9



Zeměpisná olympiáda 2019/2020 – 22. ročník

Termíny konání jednotlivých kol:

školní kolo – do 31.01.2020

okresní kolo – středa 26.02.2020

krajské kolo – středa 25.03.2020

ústřední kolo – čtvrtek, pátek 23. a 24.04.2020 (Praha)


Biologická olympiáda 2019/2020 – 54. ročník – kategorie C, D

Termíny konání jednotlivých kol:

školní kolo – C,D – do 07.02.2020

okresní kolo – C – středa 08.04.2020

okresní kolo – D – úterý 21.04.2020

krajské kolo – C – čtvrtek 14.05.2020

krajské kolo – D – pátek 22.05.2020


Chemická olympiáda 2019/2020 – 56. ročník

Termíny konání jednotlivých kol:

školní kolo – do 03.-11.02.2020

okresní kolo – od 28.02.-03.03.2020

krajské kolo – čtvrtek 02.04.2020

Zadání úloh kategorie D


Fyzikální olympiáda 2019/2020 – 61. ročník

Termíny konání jednotlivých kol:

školní kolo – E, F – do 10.01.2020

školní kolo – G – od 04.02. do 30.03.2020

okresní kolo – E, F – pátek 24.01.2020

okresní kolo – G – 15.04-29.05.2020

krajské kolo – E – úterý 24.03.2020

Zadání úloh kategorie E, F

Zadání úloh kategorie G – Archimédiáda


Olympiáda v českém jazyce 2018/2019 – 45. ročník

Termíny konání jednotlivých kol:

školní kolo – 12.-30.11.2018

okresní kolo – 28.-31.01.2019

krajské kolo – 03.-04.04.2019

ústřední kolo – 19.-25.06.2019


Dějepisná olympiáda 2018/2019 – 48. ročník

Termíny konání jednotlivých kol:

školní kolo – 05.-23.11.2018

okresní kolo – 16.-17.01.2019

krajské kolo – 20.-21.03.2019

ústřední kolo – 20.-24.05.2019


Zpět nahoru …


Komentáře nejsou povoleny.