Charitativní činnost


Český den proti rakovině 2020

Ve středu 30. září 2020 se naše škola prostřednictví školního parlamentu již popáté zapojila do charitativní sbírky Český den proti rakovině, která je mimochodem nejstarší sbírkou v České republice. Sdružení Liga proti rakovině ji každoročně pořádá již od roku 1996. Letošní ročník byl věnován nádorům ledvin a močového měchýře a výtěžek putuje na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů a vybavení onkologických center.

Zástupci školního parlamentu nejen prodávali symbolický kvítek měsíčku lékařského, letos se stužkou v zelené barvě, ale zároveň rozdávali osvětové letáky s informacemi o prevenci nádorového onemocnění.

Velmi děkujeme všem žákům, pedagogům i ostatním zaměstnancům školy za zakoupení kytičky a za podporu sbírky.

Podzimní Srdíčkové dny 2018

Zástupci školního parlamentu si každoročně volí charitativní projekty, které podpoří, např. prodejem charitativních předmětů. Pro 1. pololetí 2018/2019 si zvolili tradiční celorepublikovou sbírku „Podzimní Srdíčkové dny,“ kterou pořádá o.p.s. ŽIVOT DĚTEM. A právě od tohoto sdružení obdržela naše škola v nedávných dnech děkovný certifikát s těmito slovy:

„Srdečně Vám děkujeme za celou organizaci sbírky ve školním roce 2018/2019. Předejte, prosím, naše poděkování vašim šikovným dětem, rodičům a všem zaměstnancům, kteří se do sbírky zapojili a kteří si poděkování opravdu zaslouží. Jejich pomoc je pro „naše“ děti nenahraditelná. Byli bychom velmi rádi, kdybyste si s dětmi našli chvíli času a podívali se na některé z našich krátkých videí, které najdete na https://www.youtube.com/user/Zivotdetem.“

Více informací na www.zivotdetem.cz

Český den proti rakovině 2019

Ve středu 15. května 2019 se naše škola prostřednictví školního parlamentu již počtvrté zapojila do charitativní sbírky Český den proti rakovině, která je mimochodem nejstarší sbírkou v České republice. Sdružení Liga proti rakovině ji každoročně pořádá již od roku 1996. Letošní ročník byl věnován rakovině plic a výtěžek putuje na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů a vybavení onkologických center.

Zástupci školního parlamentu nejen prodávali symbolický kvítek měsíčku lékařského, letos se stužkou v meruňkové barvě, ale zároveň rozdávali osvětové letáky s informacemi o riziku kouření. Podařilo se jim prodat všech 350 kytiček a celkový výtěžek sbírky činí rekordních 9.076,- Kč.

Velmi děkujeme všem žákům, pedagogům i ostatním zaměstnancům školy za zakoupení kytičky a za podporu sbírky.

Fond Sidus – certifikát – Vracíme dětem úsměvy 2018

Šátkový bazar 2018

Český den proti rakovině 2018

Český den proti rakovině 2018

Vracíme dětem úsměvy 2017

Český den proti rakovině 2017


Zpět nahoru …


Komentáře nejsou povoleny.