Český den proti rakovině - 25. ročník
publikováno: 27.09.2021

Ve dnes 29. září až 1. října 2021 se naše škola prostřednictvím školního parlamentu opět zapojí do charitativní sbírky Český den proti rakovině. Jedná se o nejstarší sbírku v České republice. Sdružení Liga proti rakovině ji každoročně pořádá již od roku 1996. Letošní 25. ročník je věnován rakovině ledvin a močového měchýře a výtěžek poputuje na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů a vybavení onkologických center.

Český den proti rakovině - informace

Zástupci školního parlamentu budou prodávat symbolický kvítek měsíčku lékařského za minimální cenu 20,- Kč, letos se stužkou v tmavě zelené barvě.

Předem velmi děkujeme všem žákům, zákonným zástupcům, pedagogům i ostatním zaměstnancům školy za zakoupení kytičky a za podporu sbírky.

cdpr21.jpg